Здравейте! | Вход | Регистрация
Новини
Видео Снимки Прочети
05.08.2010г. | Коментари (2)
Сергей Станишев: Кръстя се като виждам каква секира готвят за хората

Разбрах, че Бойко Борисов отново е хвърлял обвинения. Отново е говорил за „поразиите" на предишните, отново се е опитал през медиите да отвлича вниманието на хората. Само че политика не се прави така.

Ако има съмнения за нещо нередно, в държавата има органи, които да го установят, особено когато става дума за класифицирана информация. Затова още в началото на сесията, ще поискаме изслушване на шефа на НРС Кирчо Киров в парламентарната подкомисия за контрол на разузнаването. Недопустимо е да се намесва и името на чужда държава. Изглежда, Бойко Борисов вече е поизчерпал арсенала от триковете си за отвличане на вниманието и навлиза в опасни за сигурността на държавата територии. Разбрах, че даже се прекръстил! И аз се кръстя всеки ден, като гледам какви безумия правят в икономиката и социалната сфера.  Кръстя се, като виждам каква секира готвят на хората чрез пенсионната „реформа", как провалят стратегически енергийни проекти. Както е известно, лозето не иска молитва, а иска мотика. Така че, управляващите вместо да се кръстят, да се хванат на работа. Вместо да изчистват отпуските, да сложат ред в държавата и да помислят за хората.

Коментари
07 Август 2010 | 00:23
Христо Джуров
Злободневната тема на денякоята е започнала отдавна и ще продължи дълго е врезултат на следното;По врена на управлението на тройната коалиция Бойко и компания проглушиха ушите на света,че правителството е корумпирано и мафията е много силна.След изборите се заеха да докажат това,но сметките им объркаха съдиите.Те не се подчинява да съдят по скалъпени обвинения,а по закон и им объркаха сметките.Всичките им обвинения от преди се провалят,въпреки неистовата подкрепа от американските приятели.Затова те нарушават изаконите и конституцията провеждайки показни арести които са със гръмки имена,но сапунени мехури по съдържание.Тежко ни.
07 Август 2010 | 00:12
Христо Джуров
Сергей.Необходимо е да установите контакт с другите партии и да организирате пенсионерите за протестиСега не се живее,а готват още секири.Ние сме стари,болни,инвалиди и нямаме достъп до медиите.При вас всяка година по две увеличения,а имаше протести.Сега няма увеличение и няма такива.Имаше по 100 и 150 лв коледни,а сега няма,но няма и протести.Искате електорат.Помогнете ни и ние ще гласуваме за Вас.Използвайте за съобщения в."Ретро" ако са съгласни.Той е евтен и пенсионерите масово го купуват. Смело разобличавайте лъжите и инсинуациите на Б.Б и Цв.Цв.
Добави коментари
Име:
Коментар:
Трябва ли Цветан Цветанов да подаде оставка след поредния случай на полицейско насилие
Да
Не
Нямам мнение